Mutuo – SMS půjčka Mutuo

Kdo má nedostatek peněz před výplatou, může se pokusit nabrat dostatek odvahy a půjčit si několik tisícovek k překlenutí těžšího období. Do finanční krize jste se mohli dostat náhle, například díky nečekanému vydání. U půjček do výplaty platí – rychle si půjčíte, rychle splatíte. Nemusíte se tedy bát, že byste se zadlužili například na rok a více. Rychlé půjčky se poskytují maximálně na několik týdnů, náleží mezi ně i SMS půjčka Mutuo!

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 5000 Kč. První půjčení od Mutuo je možné pouze pro získání maxima 1000 Kč. Jakmile dojde ke splacení půjčky bez problémů, můžete si příště půjčit víc, v tomto případě 2.000 Kč. Půjčovaná částka se po každém navrácení zvýší až na maximum 5000 Kč!

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupná fyzickým osobám s trvalým pobytem na území ČR.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: První půjčku musíte kompletně zaplatit do 15 dní. Druhou a každou další půjčku lze zaplatit do maximálně 22 dní. Existuje tady také možnost zažádání o prodloužení splatnosti. Doba odkladu je uskutečnitelná na další dva týdny. Za za každý započatý týden prodloužení zaplatíte poplatek navíc. Od poskytnuté druhé půjčky získáte týden splatnosti zdarma.

Poplatky: SMS půjčka Mutuo je k dispozici bez poplatků předem.

Ručení:bez ručitelů a bez zástav

Roční úrok: Úrokové sazby jsou v tomto případě zastupovány předem stanovenými poplatky, které činí 250 Kč za každých půjčených 1000 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete sjednat telefonickým způsobem, pomocí SMS zpráv. Vyřízení půjčky je možné uskutečnit z celé ČR. Můžete také vyplnit žádost online.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se vyřizuje velice svižně a hned po schválení dojde k poslání peněz. U první půjčky počítejte s tím, že se posílá poštovní poukázka pro výplatu půjčky. Od každé další půjčky se peníze posílají převodem na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: SMS půjčka Mutuo je velice rychle vyřízena. Nikoho nepřekvapí žádné skryté poplatky, vše je předem dané. Žádný poplatek ani záloha za vyřízení se nebudou od vás požadovat. O splatnosti půjčky se rovněž dozvíte díky zaslanému avízu, nemůžete tedy zapomenout. Splácení se dá provádět vkladem na účet nebo převodem. K dispozici je i prodloužení splatnosti.

SMS půjčka Mutuo
Unsplash / Pixabay