Jaké parametry má Kredito24 půjčka?

Než si požádáme o konkrétní půjčku, měli bychom za všech okolností vědět, co nám vlastně může nabídnout. V daném směru je proto vhodné projít si všechny výhody a nevýhody, které konkrétní úvěrový produkt může mít. A proto si dnes povíme, co může nabídnout Kredito24 půjčka a jaké jsou její hlavní parametry.

Kolik nám může Kredito24 půjčka nabídnout peněz?

Začneme samozřejmě tím nejdůležitějším, a tím jsou částky, o které si lze požádat. Počáteční suma, o kterou si můžeme požádat, je rovný 1 000 korun českých. Dostat se lze ale až na poměrně zajímavou sumu, a to celých 15 000 Kč. Samozřejmě zde je třeba říci, že ta je určena až opakovaným žadatelům, u kterých je ověřeno to, že své předchozí půjčky skutečně bez problémů splatili. S částkou poté souvisí i termín splatnosti.

Ten může být v délce jednoho dne, ale i jednoho měsíce. V tomto směru nás Kredito24 půjčka nijak neomezuje a tak je na nás, jakou možnost si zvolíme. S částkou samozřejmě souvisí i několik výhod, a to:

  • Zaslání přímo na váš účet
  • Bez dokládání konkrétního účelu
  • S jistotou rychlého vyřízení

Úroky jsou poměrně vysoké

Prvním negativem jsou určitě úrokové sazby. Ty si nejlépe ukážeme na konkrétním příkladu. Pokud si totiž půjčíme částku 10 000 korun na dobu měsíce, zaplatíme navíc rovné 3 000 korun českých. A to právě v rámci daného měsíce. I proto v tomto směru musíme upozornit, že byste si jako žadatelé měli dát na danou výši úrokové sazby pozor. Na druhou stranu ale musíme úrok hodnotit i pozitivně, a to ve chvíli, kdy si požádáte o 5 000 Kč.

Zde totiž máte možnost dosáhnout na bezúročnou půjčku, která je určena všem novým klientům. O kolik si tedy požádáte, tolik také vrátíte.

Jaké jsou podmínky získání?

Ty určitě chválíme, jelikož jsou velmi benevolentní a jednoduché. Na druhou stranu v rámci konkurence jsou stále poměrně složité, jelikož je třeba dodat i informace o vašich příjem. Dále je třeba plnoletost, tuzemské občanství a také bydliště na území České republiky. Čeho se naopak není třeba bát, to je nahlížení do registrů. U samotných podmínek ale ještě zůstaneme, jelikož je třeba podotknout, že je třeba zaslat také korunový registrační poplatek, který slouží pro ověření našeho bankovního účtu. Bez něho zkrátka Kredito24 půjčka nemůže být poskytnuta. Jako alternativu lze brát i možnost získání bezúročné půjčky online u této společnosti.

Za jak dlouho získáme peníze?

Tato otázka trápí většinu žadatelů také velmi často, a tak jsme pro vás zjistili, jak je to v případě tohoto poskytovatele. Zde je rychlost opravdu obdivuhodná, jelikož na webu společnosti je uvedeno: „Využíváme vlastní, plně automatizovaný systém pro posuzování žádostí o půjčku a průměrná čekací doba na jeden úvěr je 1 minuta a 30 sekund.“ A co to pro vás znamená? Samozřejmě informaci o tom, že půjčka je ideální i ve chvíli, kdy jste ve finanční tísni a potřebujete pomoci skutečně velmi rychle, nejlépe potom opravdu ihned.

Co může nabídnout Kredito24 půjčka?
PublicDomainPictures / Pixabay