Cetelem osobní půjčka na auto

Cetelem osobní půjčka na autoAutomobil se stal pro mnohé osoby nenahraditelným dopravním prostředkem. Ovšem je také pravdou, že auta nevydrží věčně a pokud se začne váš miláček rozbíjet dost často, je lepší myslet na výměnu. Přemýšlíte o koupi nového nebo alespoň ojetého vozidla z autobazaru, které by mohlo nahradit vaše, již takřka nefunkční? Možná šetříte, ale nejde do nijak zvlášť rychle. V těchto situacích je dobré přemýšlet o půjčce. Například o speciální osobní půjčce na auto od Cetelem.

Výše půjčky: Od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat fyzická osoba s věkem nad 18 let. Musí se jednat o osoby plně způsobilé k právním úkonům. U žadatelů se vyžaduje bankovní účet u některé z bank v České republice a trvalý zdroj příjmu. V době podání žádosti o půjčku nesmíte být ve zkušební době a ani ve výpovědní lhůtě.

K půjčce doložíte vyplněný a podepsaný osobní dotazník, dvě poslední výplatní pásky a potvrzení o výši příjmu. Je nutná také kopie posledního výpisu z  bankovního účtu, kopie dokladu totožnosti (obě strany) a druhého dokladu totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je speciálně určena na nové nebo ojeté auto

Splatnost půjčky: Od 6 do 84 měsíců. Půjčku lze platit složenkou, bankovním převodem, ale také pomocí inkasa z běžného účtu.

Poplatky: Vyřízení online žádosti o půjčku není nijak zpoplatněno. Zdarma je také uzavření smlouvy. Nic nemusíte platit ani za vedení úvěrového účtu. Nevyžadují se ani jiné další poplatky.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: od 6,9 % ročně

Možnost sjednání půjčky: O Osobní půjčku Cetelem na automobil se nejčastěji žádá online. K dispozici máte také žádání přes telefon nebo přímo na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se po schválení a vyřízení půjčky okamžitě převádějí na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: On-line půjčka se vyřizuje velice svižně a peníze budete mít rychle k dispozici. Po podání online žádosti obdržíte takřka ihned předběžný výsledek posouzení. Potřebné dokumenty pošlete poštou a pak padne konečné schválení/zamítnutí žádosti. On-line  půjčka se vyřizuje zdarma.