HK Investment rychlá půjčka do 30 000 Kč

HK investmentPlatíte a platíte a najednou zjistíte, že není z čeho? Stane se to občas skoro každému, že si sice hlídá peníze, ale někdy nevyjde tak, jak by potřeboval. V nejméně očekávané chvíli se zrovna vyloupne několik urgentních plateb, nebo se rozbije pračka, myčka na nádobí či multifunkční trouba. Na potřebnosti si můžete půjčit velice rychle, protože nebankovní společnosti se soustřeďují na poskytování půjček bez zbytečného papírování a protahování. Různě vysoké částky nabízí také HK Investment s.r.o.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou požádat plnoletí občané České republiky. U každého zájemce o půjčku se žádost posuzuje individuálně.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv – bezúčelová půjčka.

Splatnost půjčky: Splácení je možné od dvanácti do 48 měsíců. Umožněno je předčasné splacení. Schopnost splácení půjčky je posuzována individuálně.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a zástav na nemovitostmi nebo majetkem

Roční úrok: p.a. 20%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku nejlépe zažádáte pohodlně online – najdete žádost na webových stránkách společnosti, kterou vyplníte požadovanými údaji. Do 12 hodin vás zkontaktují zástupci firmy telefonem a dojde k dohodě konkrétních podmínek.

Můžete se na cokoliv zeptat a doložíte požadované dokumenty. Posléze vám pošlou návrh smlouvy a podmínky. Po dalším telefonickém hovoru si dojednáte schůzku vzhledem k nutnosti podepsat smlouvu a rovněž k předání peněz v hotovosti.

Rychlost poskytnutí peněz:  Okamžitě po podpisu smlouvy – hotovostně.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka od nebankovní společnosti HK Investment s.r.o. se poskytuje bez nahlížení do registru dlužníků. Nevyžadují se žádné poplatky předem. Od podpisu smlouvy budete mít lhůtu 14 dní na případné odstoupení od smlouvy do 14 dnů.