Home Credit hotovostní půjčkaHome Credit hotovostní půjčkaPotřebujete získat extra peníze rychle? Nedostává se vám peněz na důležité věci, nebo vás zaskočila nepříjemnost a vyžaduje finanční vyrovnání? Žádost o půjčku může mít různé důvody. Jestliže se obrátíte na banky nebo nebankovní společnosti setkáte se s rozdílnými podmínkami. Potřebujete rychlé jednání a částky do 150 000 Kč? Potom vyzkoušejte zkušenou společnost Home Credit.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.Kdo si může půjčit: Pro půjčku od Home Credit musíte splňovat následující podmínky – být plnoletou fyzickou osobou se stálým příjmem a mít dva doklady totožnosti. Občané ČR dokládají  občanský průkaz a druhým dokladem může být rodný list, nebo řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz apod. Zaměstnanci a OSVČ budou rovněž vyzváni k doplnění údajů o firmě – přesného názvu, telefonu, IČO a adresy. Nevyžaduje se přímo potvrzení o příjmu, avšak uvede se pouze v žádosti.

Na co si mohu půjčit: U půjčky se neuvádí účel – peníze využijete na cokoliv.

Splatnost půjčky: Od 12 do 48 měsíců. Předčasné splacení je možné bez vyžadování poplatků navíc.

Poplatky: bez poplatku za vyřízení a posouzení půjčky

Ručení: bez ručitelů a zástav majetkuRoční úrok: Úroková sazba je vázána na půjčenou sumu a dobu splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze zajistit online způsobem na webových stránkách společnosti Home Credit. Dalšími možnostmi jsou telefonické spojení a osobní schůzka na poště.  Po schválení online půjčky obdržíte dvě vyhotovení smlouvy poštou nebo emailem. Po podepsání jedno vyhotovení vrátíte s požadovanými dokumenty.

Následně dojde k vyplacení částky převodem na vaše konto v bance. Po schválení telefonické půjčky vám rovněž budou zaslány dvě vyhotovení smlouvy poštou či je dostanete kurýrní službou. V případě preferování vyplacení v hotovosti si stačí vzít požadované dokumenty a zajít na pobočku České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Po sjednání a podepsání smlouvy se peníze ihned vyplácí hotovostně nebo se převádějí na účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je dostupná bez ručitelů a poplatků předem. Sjednání je možné několika způsoby: telefonicky, osobně na poště a online cestou. Lze si uzavřít pojištění výdajů. Získáte možnost odstoupit od smlouvy do čtrnácti dní.

Home Credit hotovostní půjčka žádost


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]