Home Credit hotovostní půjčka

Home Credit hotovostní půjčkaPotřebujete získat extra peníze rychle? Nedostává se vám peněz na důležité věci, nebo vás zaskočila nepříjemnost a vyžaduje finanční vyrovnání? Žádost o půjčku může mít různé důvody. Jestliže se obrátíte na banky nebo nebankovní společnosti setkáte se s rozdílnými podmínkami. Potřebujete rychlé jednání a částky do 150 000 Kč? Potom vyzkoušejte zkušenou společnost Home Credit.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.Kdo si může půjčit: Pro půjčku od Home Credit musíte splňovat následující podmínky – být plnoletou fyzickou osobou se stálým příjmem a mít dva doklady totožnosti. Občané ČR dokládají  občanský průkaz a druhým dokladem může být rodný list, nebo řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz apod. Zaměstnanci a OSVČ budou rovněž vyzváni k doplnění údajů o firmě – přesného názvu, telefonu, IČO a adresy. Nevyžaduje se přímo potvrzení o příjmu, avšak uvede se pouze v žádosti.

Na co si mohu půjčit: U půjčky se neuvádí účel – peníze využijete na cokoliv.

Splatnost půjčky: Od 12 do 48 měsíců. Předčasné splacení je možné bez vyžadování poplatků navíc.

Poplatky: bez poplatku za vyřízení a posouzení půjčky

Ručení: bez ručitelů a zástav majetkuRoční úrok: Úroková sazba je vázána na půjčenou sumu a dobu splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze zajistit online způsobem na webových stránkách společnosti Home Credit. Dalšími možnostmi jsou telefonické spojení a osobní schůzka na poště.  Po schválení online půjčky obdržíte dvě vyhotovení smlouvy poštou nebo emailem. Po podepsání jedno vyhotovení vrátíte s požadovanými dokumenty.

Následně dojde k vyplacení částky převodem na vaše konto v bance. Po schválení telefonické půjčky vám rovněž budou zaslány dvě vyhotovení smlouvy poštou či je dostanete kurýrní službou. V případě preferování vyplacení v hotovosti si stačí vzít požadované dokumenty a zajít na pobočku České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Po sjednání a podepsání smlouvy se peníze ihned vyplácí hotovostně nebo se převádějí na účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je dostupná bez ručitelů a poplatků předem. Sjednání je možné několika způsoby: telefonicky, osobně na poště a online cestou. Lze si uzavřít pojištění výdajů. Získáte možnost odstoupit od smlouvy do čtrnácti dní.

Home Credit hotovostní půjčka žádost


Finanční novinky:

Jak efektivně naplánovat splátkový kalendář

Jak efektivně naplánovat splátkový kalendář

Splátkový kalendář je často nejdůležitější věcí na celé půjčce. Musí být nastaven úměrně Vašemu rodinnému rozpočtu, který by neměl na jednom úvěru vykrvácet.... 
[Celý článek]

Máte záznam v registru dlužníků? Nevadí, i tak můžete půjčku dostat

Máte záznam v registru dlužníků? Nevadí, i tak můžete půjčku dostat

Lidí, kteří si v minulosti půjčili peníze a řádně je nespláceli, neustále přibývá a ruku v ruce s tím roste i počet těch, kteří mají záznam v registru dlužníků.... 
[Celý článek]

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Japonská půjčka online

Zjistěte, kolik peněz vám nabídne Japonská půjčka online

Potřebujete peníze? A to jednoduše a rychle? Pokud je tomu tak, je zde jeden poskytovatel, který to dokáže. Je to Japonská půjčka, která dnes patří mezi to nejlepší,... 
[Celý článek]