Půjčka Pepa

728Nedostatek peněz není nikomu příjemný, ale pokud zvážíte, že byste mohli určitě splácet pravidelně, možná vaše problémy financí vyřeší půjčka. V současné době se půjčky poskytují v různých výších. Záleží na vašich potřebách, ale také na schopnosti splácet. Není nic horšího, než si vzít vysokou půjčku a posléze nemít ani na pokrytí dohodnutých splátek. Potřebujete peníze před výplatou, nebo musíte něco extra zaplatit? Půjčka Pepa je jedním z rychlých řešení. Pokud máte rádi zajímavosti, přečtěte si o tom, jak roční období ovlivňuje objem poskytnutých půjček v tomto článku.

Výše půjčky: od 999 Kč do 150 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat každý občan s věkem od 18 do 65 let. K žádosti o půjčku se nevyžaduje dokládat potvrzení o vašem příjmu, rovněž se nenahlíží do registrů dlužníků. Půjčka Pepa je tedy dostupná i lidem, kteří momentálně nemají zaměstnání.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky není třeba uvádět účel poskytnutí.

Splatnost půjčky: 21 dní

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Není třeba shánět ručitele a ani se nepožaduje jiná záruka.

Roční úrok: Jsou stanoveny poplatky nahrazující úročení.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku lze žádat online, což je nejpohodlnějším řešením. Postačí vyplnit online žádost a odeslat odkliknutím. Následně se ověřují uvedené údaje a posuzuje se, jestli půjčku získáte nebo naopak.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze můžete mít k dispozici již v rámci jednoho dne. Žádné osobní schůzky se nepotřebují domlouvat. Informace o schválení budete mít cca do dvou hodin od odeslání žádosti. Peníze se posléze posílají na váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou na vámi uvedenou adresu – v tomto případě musíte počítat s dodáním za cca 4 pracovní dny.   

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka Pepa se poskytuje bez kontrolování registrů bankovních a nebankovních institucí, kde jsou zaneseny informace týkající se neplatičů půjček. Peníze z půjčky získáte velmi rychle pomocí online způsobu. O půjčku můžete žádat opakovaně, ale jen tehdy, když jste stávající řádně zaplatili. Nedokládá se potvrzení o příjmu. Stálí klienti mohou mít také půjčky ve vyšších částkách.