Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

Nechcete žádné půjčky? Nebo naopak nevíte, kde si dobře půjčit, aby vám nehrozily žádné zbytečné problémy? většina lidí má většinou problémy s penězi před výplatou. Díky speciálním půjčkám před výplatou si půjčíte nižší sumy za jasně daných podmínek a vyhnete se problémům, které mohou nastat při dlouhodobém splácení půjček. Klikpujcka.cz je rychlá SMS půjčka do výplaty a má jasné podmínky pro poskytnutí a splácení.

Výše půjčky: Od 500 do 5000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat fyzické osoby ve věku nad 18 let. Žadatelé musí být občany České republiky s trvalým pobytem na území ČR. Jakmile budete podávat žádost, připravte si k doložení pravidelný příjem. Také se musíte nejprve zaregistrovat do systému Klikpujcka.cz.

Na co si mohu půjčit: SMS půjčka do výplaty je bezúčelová, na cokoliv.

Splatnost půjčky: Dobu splatnosti si sjednáte na jeden, dva, tři nebo čtyři týdny. Jestliže vám udaná doba nestačí, je možné zažádat o prodloužení splatnosti.

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Výše úroku: Za každých tisíc korun na 7 dní je nutno zaplatit 100 Kč. Ke splacení za 7 dní si v tomto případě připravte u půjčky 1000 Kč částku 1100 Kč. Za každých půjčených 1000 Kč je potřeba zaplatit na dobu splácení 14 dnů 200 Kč, na 21 dnů 300 Kč a na 28 dnů 400 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si zařídíte pomocí Klikpujcka.cz – online způsobem. Nejdříve se vyžaduje zaregistrování, kde se uvádějí osobní údaje. Poté se bude ověřovat váš bankovní účet a následně se peníze pošlou na váš účet.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou odesílány na bankovní účet klientů hned po schválení půjčky. Máte také možnost získat peníze poštovní poukázkou na adresu, ale doručení trvá cca do dvou dnů. Při prvním žádání o půjčku se peníze odešlou jenom poštovní poukázkou, aby se dala ověřit vaše adresa.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje ihned, není nutné čekat, peníze obdržíte poštovní poukázkou nebo převodem na účet. Nemusíte se shánět po ručitelích.

Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty
TheAngryTeddy / Pixabay