Provident rychlá půjčka do 80 000 KčProvident rychlá půjčka do 80 000 KčDluhy vám začaly zběsile přerůstat přes hlavu? Ztrácíte kontrolu nad svými financemi, protože nejsou na účtu v bance, ale dlužíte známým? Musíte řešit nedostatek peněz půjčováním stále dokola? Nebo si chcete jenom pořídit novou pračku, lednici, přidat nějakou sumu na nový automobil, nebo toužíte po zaplacení zahraničních studií pro syna? Rychlé půjčky vyřeší různé problémy a tužby – expert na nebankovní půjčky Provident o tom ví své.

Výše půjčky: od 4.000 Kč do 80.000 KčKdo si může půjčit: Půjčka je určena osobám s trvalým příjmem. K vaší žádosti o půjčku musíte vlastnit průkaz totožnosti, potvrzení o trvalém bydlišti a doklad o pravidelném měsíčním příjmu. Také vás mohou požádat o potvrzení o sociálním pojištění.

Na co si mohu půjčit: na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Doba splácení je možná na 45, 60 a 100 týdnů. Předem se dozvíte, kolik zaplatíte celkem – půjčených peněz s poplatky (úroky). Spolehnout se můžete na to, že se neúčtují žádné skryté poplatky a sankce.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení žádosti o půjčku

Ručení: bez ručitele a dalšího zajištěníRoční úrok: Úroky se stanoví na základě druhu půjčky. Jejich výše je závislá na splatnosti a poskytnuté částce. Celková částka k zaplacení vám bude známá díky online kalkulačce na webovkách Providentu – jednoduše si vše spočítáte, stačí internetové připojení.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku zažádáte buď telefonicky nebo online způsobem – na internetových stránkách společnosti. Postup schvalování je velice jednoduchý a rychlý.  Po odeslání žádosti vás bude kontaktovat obchodní zástupce z Providentu – ten se dostaví do místa vašeho bydliště nebo na sjednané místo.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze na ruku hotově dostanete do několika hodin od schválení půjčky. Ve většině případů jsou klientům předány peníze v den vyřizování, ale nejpozději do 48 hodin. Obchodní zástupci jsou připraveni zajít přímo k vám i během svátků a víkendů. Peníze si lze nechat poslat na účet do banky – bezhotovostní půjčka je vyplacena do 13 dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka bude vyhovovat jedincům, kteří potřebují získat peníze snadno a rychle. Nebudete unavováni nadměrným papírováním a peníze získáte ihned na ruku či na účet v bance.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]