Jaké parametry má Equabank půjčka?

Plánujete si půjčit peníze? Pokud ano, je dobré zavítat do banky. A to logicky proto, že právě banky dnes mají ty nejvýhodnější podmínky právě z hlediska úrokových sazeb. Dobrou volbou je také navštívit menší banku. Příkladem, který si představíme, je Equabank půjčka.

Úvěrový produkt, který rozhodně nezklame ani náročnějšího zájemce o finanční prostředky. Pojďme se podívat, co tato půjčka může svým klientům konkrétně nabídnout.

Nízký úrok je samozřejmostí

To nejdůležitější je zcela určitě nízká úroková sazba, na kterou můžeme bez jakýchkoliv obav dosáhnout. Budeme-li konkrétní, tak Equabank půjčka začíná na hodnotě pouhých 7,9 procenta, což je jedna z nejnižších sazeb v rámci České republiky.

Navíc budete mít jistotu, že se tato sazba nijak výrazně nemění a tak platí, že takovou můžete mít po celou dobu, co půjčku budete splácet. Navíc není podmíněna žádnými dodatečnými produkty, nebo smlouvami. Je zkrátka určena pro každého, kdo o ni bude mít zájem.

Kolik nám Equabank půjčka nabídne?

Důležité je také vědět, kolik nám vlastně může tento poskytovatel nabídnout peněz. Zde určitě překvapí, že rozpětí je poměrně velké. Částka, na které Equabank půjčka začíná, je pouhých 5 000 korun českých, díky čemuž může hravě suplovat i oblíbené mikropůjčky. Maximální suma je poté velmi příjemných 600 000 korun českých. A to znamená, že se hodí i na větší investice, a to bez nutnosti udávat konkrétní účel. Je samozřejmě jasné, že peníze lze získat také bez ručitele a bez nutnosti konkrétního ručení vaším majetkem. I to jsou důvody, proč se vydat cestou právě tohoto úvěrového produktu.

Jednoduché a rychlé vyřízení

Předností, kterou ocení každý žadatel, je rozhodně rychlost. První krok je na vás a souvisí s nutností podat si žádost. To lze ale velmi jednoduše, a to online, prostřednictvím webových stránek dané banky. A že je následný postup velice rychlý, to dokládá také zpráva na webu banky, která zní takto: „Řekněte si o půjčku a my vám ji vyhodnotíme do 1 minuty přes internet.“ I samotné schválení je poté velmi rychlé, protože jediné, co je potřeba, je občanský průkaz. Navíc oceníte i to, že není nutné žádné složité papírování.

Splátky jsou ve vašich rukou

Vaší jedinou povinností tak v rámci půjčky bude to, abyste ji poctivě spláceli. A pokud vás zajímají i výhody, které jsou spojeny s tímto, je třeba říci, že Equabank půjčka nechává vše ve vašich rukou. A to znamená jediné:

  • Možnost zvolit si konkrétní výši splátky
  • Možnost zvolit si konkrétní datum splátky
  • Možnost měnit termíny i částku

Všechny změny samozřejmě probíhají velmi rychle a velmi jednoduše, a to díky tomu, že o své půjčce budete mít dokonalý přehled díky internetovému bankovnictví. Zde poté potřebné parametry bleskově nastavíte, bez nutnosti návštěvy pobočky.

Equa bank půjčka
Equa bank půjčka