Cetelem osobní půjčka

Cetelem osobní půjčkaPeníze se jen tak snadno neudrží a stále se musí něco platit. Pravděpodobně i vám se někdy stalo, že jste potřebovali víc peněz, než jste měli momentálně k dispozici. Může se jednat o vyrovnání různých nedoplatků a nečekaných finanční situací. Také můžete potřebovat peníze na nějakou věc či službu, na kterou si šetříte a předpokládáte, že ještě dlouho budete. Nevyplatí se vám si raději půjčit a posléze se věnovat splácení? Mezi nebankovními poskytovateli najdete společnost Cetelem, umožňující půjčení i vyšších částek.

Výše půjčky: Od 20 000 do 1 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O Osobní půjčku Cetelem se mohou zajímat fyzické osoby plně způsobilé k právním úkonům – s věkem nad 18 let. Případní klienti musí mít založený a aktivní bankovní účet u nějaké z bank v ČR. K žádosti o půjčku Cetelem se vyžaduje trvalý zdroj příjmu, přičemž se nesmíte zrovna nacházet ve zkušební době nebo ve výpovědní lhůtě. V žádosti se uvádějí kontaktní a osobní informace, údaje o zaměstnání a současné finanční situaci.

K žádosti budete dále dokládat potvrzení o výši příjmu  (týká se také partnera/partnerky žijící ve společné domácnosti) či dvě poslední výplatní pásky, kopii posledního výpisu z účtu v bance, oboustrannou kopii dokladu totožnosti a ještě jednoho jiného dokladu s vaší totožností.

Na co si mohu půjčit: Půjčku je možné použít na cokoliv. Máte však i možnost si vybrat  účelovou variantu, kdy si půjčíte například na nemovitosti, auto, nábytek, domácí spotřebiče apod. Pokud ale potřebujete opravdu rychlou půjčku, doporučujeme srovnání půjček v tomto článku.

Splatnost půjčky: Od 6 do 84 měsíců. Na stránkách spol. Cetelem je k dispozici splátková kalkulačka, kde si snadno spočítáte splátku z konkrétní částky půjčky.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů, k půjčce mohou být vyžadováni spolužadatelé

Výše úroku: od 6,9%

Možnost sjednání půjčky: Osobní půjčka Cetelem je k dispozici online způsobem, telefonicky či na pobočce. Žádosti podané online se posuzují okamžitě a vzápětí se dozvíte, zda jsou zamítnuté nebo schválené.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po dodání všech potřebných dokumentů, vyplnění žádosti a po podpisu smlouvy se ocitnou vaše peníze brzy na účtu v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá půjčka je určena pro osoby s trvalým příjmem. Půjčku si vzít až do jednoho miliónu korun.