AB půjčka Klasik

AB půjčka KlasikNemáte zrovna náladu vystrčit paty z domu, protože došly peníze a není ani na obyčejný týdenní nákup? Možná máte jiné problémy a hledáte řešení, jak se vyrovnat s náhlým placením vyšší sumy. Třeba si jen chcete pořídit lepší bydlení, nové zařízení do domácnosti, nové elektrospotřebiče. Můžete snít o exotické dovolené a v last minute ji spatříte za poloviční cenu, potom máte řešení v podobě půjčky. Půjčka Klasik je dostupná od AB půjčky.

Výše půjčky: 50 000 – 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: U půjčky se nedokládají příjmy. Nepožadují se ručitelé, ale je potřeba, aby bylo ručení zajištěno zástavou nemovitosti. V tomto případě musí mít tedy žadatelé nemovitost k zastavení. Výše půjčky závisí na ceně nemovitosti. Půjčka je možná i pro osoby se záznamem v registru dlužníků – nenahlíží se do nich.

Na co si mohu půjčit: Půjčku můžete využít libovolně – jde o neúčelovou půjčku. Sjednat je možné i účelový druh, kde je připraven zvýhodněný úrok.

Splatnost půjčky: 2 – 10 let

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nejsou potřeba žádní ručitelé, ručení se zajišťuje zástavou nemovitosti. Ručení se v tomto případě bere jako záruka, nejde o zpětný leasing – nemovitost bude stále vaším majetkem.

Roční úrok: 1,3 – 1,8 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si snadno požádáte na webových stránkách společnosti ALTO BELLO INVEST s.r.o., kde je umístěn formulář na vyplnění. O půjčku se dá také požádat telefonem či v rámci osobní schůzky.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky se pohybuje ve většině případů do pěti pracovních dnů. Následně se peníze převádějí na váš bankovní účet. Můžete je mít i v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je poskytována bez dokládání příjmů a neplatí se žádné poplatky předem. Nenahlíží se do registrů dlužníků a máte k dispozici konzultace s úvěrovým specialistou. První splátka má umožněno odložení.