Půjčka online a SMS bez účelu

Jste zase zcela bez peněz a brzy chcete absolvovat setkání po několika letech ze školy, ke rozhodně nechcete vypadat jako chudí příbuzní? Musíte urgentně zaplatit nějaké nedoplatky elektřiny nebo plynu? Potřebujete rychlou finanční injekci? Dnes není problém si půjčit snadno a rychle. Hlavně nebankovní společnosti nabízí okamžité jednání a peníze z půjčky můžete mít během několika minut k dispozici. Rychlá půjčka online s krátkou dobou splatnosti je poskytována i společností Dolce credit.

Výše půjčky: Od 999 Kč do 4999 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si běžně žádají občané České republiky, kterým je minimálně dvacet let. Žadatelé musí být pracujícími fyzickými osobami bez záznamů v registrech dlužníků a bez neuhrazených dluhů. Záznamy v seznamech dlužníků nejsou vůbec tolerovány. Platební historie musí být bez problémů. Dále je nutné vlastnit bankovní účet, kam se následně po schválení budou převádět peníze.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv, jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je možná na 7, 14, 21 nebo 28 dní. U splatnosti je možné požádat o prodloužení, počítejte s poplatkem.

Poplatky: Poplatek za jednorázovou registraci na internetu je stanoven na 1 Kč. Dále budete platit za prodloužení půjčky na 7, 14, 21 a 28 dní – poplatek závisí na výši půjčky.

Ručení: bez ručitelů a bez zástav

Roční úrok: Jsou k dispozici informace o konkrétních poplatcích, které nahrazují úroky a zaplatíte je dohromady s vypůjčenou částkou.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka je poskytována online nebo SMSkou. Pokud budete chtít půjčku přes internet, musíte se nejprve zaregistrovat na webových stránkách Dolce credit, kde dojde k přihlášce do systému, zadání uživatelského ID a vyplnění dočasného hesla. Vyberete si nejlepší druh půjčky a potvrdíte. Do políčka zadáte heslo a potvrdíte tlačítkem. Půjčka přes SMS je rovněž spojena nejprve s registrací na internetu – získáte své uživatelské ID a heslo. Potom odešlete žádost o půjčku SMS zprávou na číslo +420 773 422 400. Ve zprávě SMS uvedete: uvádět klíčové slovo PROSIM, uživatelské ID, výši vybrané půjčky v číslech a dobu ve dnech. Vše oddělíte mezerami. Pokud dojde ke kladnému vyřízení, bude vám zaslána SMS s kódem žádosti o půjčku. Do jedné hodiny učiňte potvrzení půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Platba peněz se provádí ihned.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka online je vyřízena rychle a snadno. Nevyžadují se ručitelé ani jiné zajištění.

Půjčka online a SMS bez účelu
Půjčka online a SMS bez účelu