Co nám může nabídnout Tesco půjčka?

Do tohoto supermarketu už dávno nemusíme jenom na nákup. Můžeme ho navštívit i ve chvíli, kdy chceme půjčit peníze. Právě ty nám nabídne Tesco půjčka, u které musíme na úvod říci, že jsou hned dvě možnosti, jak ji můžeme získat. Tou první je možnost osobní, kdy si požádáme přímo na finančním stánku v daném supermarketu. Druhá cesta je o něco jednodušší. Je spojena s tím, že je půjčka Tesco také na internetu, a tak si můžeme nejenom vybrat částku a termín splatnosti, ale můžeme si také požádat pohodlně online. A to samozřejmě kdykoliv budeme peníze potřebovat.

Co nám půjčka nabídne?

Podívejme se také na základní charakteristiku tohoto úvěru. Jak dokládá Půjčka Tesco recenze, tak samotný obchodní řetězec, minimální dostupnou částkou je suma 20 000 korun českých. Naopak tou maximální částkou je suma poměrně zajímavých 150 000 korun českých. Samozřejmostí je, že dané peníze můžeme využít na cokoliv, bez jakéhokoliv dokládání, nebo omezování. I proto jsou půjčka Tesco zkušenosti s tímto úvěrem vesměs pozitivní. Nezapomínejme také na možnosti konkrétních splátek. Ty si můžeme jako žadatelé sami zvolit, dle svého uvážení. Minimální dobou splatnosti je 36 měsíců, přičemž nesmíme zapomínat na to, že nejdelší dobou splatnosti je doba 84 měsíců. Od toho se samozřejmě odvíjí i to, jak velkou částku budeme splácet.

Půjčka nabídne i řadu výhod

Jelikož se jedná o úvěr spojený s nebankovním segmentem, nesmíme zapomínat na celou řadu výhod, které jsou spojeny s jednoduchým získáním. Tesco půjčka bez doložení příjmu totiž může být vyřízena z pohodlí domova, a to velmi rychle, do několika minut. Také se není třeba bát jakýchkoliv poplatků, a to třeba za poskytnutí, nebo za vedení úvěrového účtu. Na co také nezapomínáme, to je informace spojená s tím, že pokud budete řádně splácet, máte možnost dosáhnout nižšího úroku, než je bankovní průměr. A co je bonusem navíc? 100 Clubcard bodů za každou uhrazenou splátku.

jarmoluk / Pixabay