Ferratum půjčky do 10 000 Kč

Ferratum půjčky do 10 000 KčMyslíte na to, jak by vám bylo mnohem líp, kdybyste měli o pár tisícovek víc do výplaty? Nepříjemně vás překvapil doplatek elektřiny nebo plynu? Potřebujete zaplatit lyžařský kurz pro děti nebo se vám rozbila pračka? Na vše jsou potřeba finance, nejde sice o velké částky, ale pokud nemáte našetřeno, nelze s nimi počítat.

Vyřešte své finanční problémy ihned pomocí půjčky s krátkou dobou splatnosti. Nezadlužíte se na dlouho a zároveň vyřešíte nepříjemnosti. Půjčku vám poskytne i zkušená společnost Ferratum Group.

Výše půjčky: 500 Kč až 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupná mnoha lidem, protože není potřeba doložení příjmu. K získání půjčky musíte být ve věku od 20 do 75 let. Půjčit si peníze je umožněno lidem bez stálého příjmu nebo s minimálním příjmem. O půjčku si tedy mohou požádat nezaměstnaní, maminky s mateřským příspěvkem, důchodci se starobním či invalidním důchodem. U Ferratum je potřeba mít při žádání o půjčku vyrovnány předešlé půjčkové závazky.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se sjednává bez účelu.

Splatnost půjčky: 7 až 45 dní. Splatnost je stanovena v době vyřizování půjčky. Pokud ji nemůžete z nějakého důvodu dodržet, zkuste si požádat i prodloužení – povoleno je učinit až tři prodloužení. Každé prodloužení vám dá k dobru 15 dní splatnosti. Možnost prodloužení je však zpoplatněna.

Poplatky: Půjčka se vyřizuje bez poplatku předem. Nepřekvapí vás žádné skryté poplatky. Žádost o prodloužení půjčky se musí platit – 15 % z půjčené částky.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Půjčka nemá přesně stanovené úroky, ale dozvíte se přesnou sumu poplatků, které nahrazují úročení. Vše budete splácet podle dohody najednou. Předem tedy budete znát konečnou sumu k zaplacení. Částku vám prozradí společnost Ferratum, protože se odvozuje z výše půjčky a z doby jejího splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku stačí vyřídit zasláním SMS zprávy. Dalším způsobem je vyplnění online formuláře. O schválení nebo naopak zamítnutí budete informováni do maximálně deseti minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Schválení půjčky bude vyřešeno do deseti minut od odeslání žádosti. Pokud bude půjčka schválena, odešlou se peníze na bankovní účet nebo si je můžete nechat poslat poštovní poukázkou. Do druhého dne maximálně už můžete s půjčenými penězi disponovat.

Výhody půjčky od společnosti: Jedná se o velmi rychle vyřízenou půjčku v nižších částkách. Pravidla pro poskytnutí půjčky jsou daná a nijak tajná, vše budete vědět předem. Vyvarujete se  osobním schůzkám – vše je možno sjednat SMS zprávami nebo online způsobem. Peníze obdržíte bez doložení příjmů a bez ručitelů.


Ferratum půjčka online žádost