Nebankovní dům – půjčka do výplaty

půjčka do výplatyPotýkáte se s vyřešením starostí s financemi? Nemáte dostatečné množství peněz a momentálně zbývá do výplaty ještě několik dní? Potřebujete něco urgentně zaplatit, ale z rodinného měsíčního rozpočtu to prostě nejde? Nepříjemné finanční situace se vyskytují často a je dobré se s nimi poprat co nejdříve. V případě, že nemáte žádné úspory, někdy se vyplatí počítat také s možností půjčky. Jedním z expertů na nebankovní půjčky je Nebankovní dům.

Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč – pro nové klienty je omezena částka na 500 Kč – 2000 Kč. Jestliže si budete půjčovat víckrát, lze získat částky v rozmezí 500 Kč – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou ucházet jen občané ČR s platným občanským průkazem. Požaduje se věkové rozmezí žadatelů od dvaceti do 68 let. K vyřízení je třeba mobilní telefon a platný občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová, tudíž si můžete půjčit na cokoliv.

Splatnost půjčky: do 15 dní

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: bez ručení a bez zástavy

Roční úrok: Úroky nejsou uváděny. Získáte informace o poplatku, který se platí společně s půjčenou částkou a vlastně nahrazuje úročení. Vše je nutné zaplatit v dojednaném termínu splatnosti. Pro příklad uvádíme poplatky: při půjčení 1000 Kč vrátíte za 15 dní 1200 Kč. Půjčíte si 2000 Kč a do 15 dní budete vracet 2400 Kč apod.

Možnost sjednání půjčky: K vyřízení půjčky postačí vyplnit on-line formulář s osobními údaji. Jakmile si zažádáte a dojde ke schválení, přijdou peníze na váš bankovní účet. Pokud si vezmete vyžadované doklady a zajdete do kanceláře společnosti, můžete vyplnit žádost zde a jakmile dojde během několika minut ke schválení z centrály, získáte peníze v hotovosti nebo se převedenou na váš účet v bance.

Rychlost poskytnutí peněz: 10 minut je potřeba na předání peněz v kanceláři, dvě hodiny na převod peněz na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Při posuzování žádosti o půjčku se nenahlíží do registrů dlužníků. K posouzení nezajišťujete ručitele, zástavu majetku. Není třeba potvrzení o příjmu. Půjčka je velmi rychlá, peníze brzy k dispozici.