Omega půjčka do 5 000 Kč

Omega půjčka do 5 000 KčS nedostatkem financí je třeba si poradit včas, aby vám finanční problémy nezačaly přerůstat přes hlavu. Někdo chodí za příbuznými a známými, jiný se neodváží chodit za někým koho zná. Ano, finance jsou převážně dost citlivým osobním tématem. Jestliže potřebujete nějakou korunu navíc, například v době před výplatou, můžete zkusit třeba služby nebankovních společností. Rovněž Omega půjčka zařizuje půjčky před výplatou.

Výše půjčky: 1000 Kč až 5000 Kč – noví žadatelé si mohou půjčit jenom 3000 Kč maximálně.

Kdo si může půjčit: Omega půjčka se poskytuje občanům České republiky, kteří dovršili věk osmnácti let. U žadatelů je potřeba, aby neměli žádné nezaplacené resty z minulosti – kontrolují se záznamy v registrech dlužníků. K žádosti budete dokládat číslo bankovního účtu a fungujícího mobilního telefonu. Není třeba nic podepisovat osobně. K půjčce nebudete muset dokládat ani žádný průměrný příjem od vašeho zaměstnavatele nebo z podnikání.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost danou od sedmi do třiceti dnů. Pokud vám daná doba nebude vyhovovat, máte možnost požádat o prodloužení – o 7 nebo 14 dní. Při prodloužení půjčky počítejte s placením stanoveného poplatku.

Poplatky: Za vyřízení půjčky se předem neplatí žádné poplatky. Je nutné zaplatit jenom 1 Kč na účet společnosti – pro ověření čísla vašeho bankovního účtu.

Ručení: Půjčku můžete mít bez potřeby ručitele.

Roční úrok: Na webových stránkách Omegy půjčky snadno zjistíte celkovou částku k zaplacení – poplatky v tomto případě nahrazují úroky. Vše je stanovené a odpovídá různým částkám a dobám splatnosti (počtu dní půjčky).   

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá sjednat online – internetové stránky obsahují jednoduchý formulář. Díky formuláři provedete rychlou registraci, všechno vyplníte a posléze požádáte o půjčku ve vámi požadované výši.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyřizuje cca do patnácti minut. Peníze se pak převádějí na váš účet u banky.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje velice snadno a rychle – schvalovací proces zabere minimum času. Peníze se posílají na účet žadatele o půjčku už do čtvrt hodiny od schválení. Stálým klientům se nabízejí různé bonusy – zvýhodnění a benefity. Není třeba dokládat vaše příjmy. Veškeré poplatky jsou předem jasné. Posouzení žádosti se uskutečňuje 24 hodin denně – také o svátcích a víkendech.