Jasmín styl půjčka před výplatou

Jasmín styl půjčka před výplatouChcete udělat někomu radost koupí zážitku nebo věci, na které ovšem nemáte ušetřeno dostatek peněz? Chybí vám jenom několik tisícovek? Dostali jste se do finanční tísně a do výplaty nevydržíte? Naskytuje se myšlenka se pustit do založení půjčky, která vám v těchto a podobných situacích pomůže. Vyřizuje se velmi rychle a bude tedy vše včas zaplaceno. K dispozici máte například i půjčku od Jasmín stylu.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. První půjčka má omezení na 1000 Kč maximálně, druhá 2000 Kč, třetí 3000 Kč, čtvrtá 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou požádat plnoleté fyzické osoby, které nemají žádné prodlevy ve splácení jiných dluhů či jiných platebních povinností vůči žádné právnické a fyzické osobě. Žadatelé nesmí být vedeni v registrech dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je poskytována jako neúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost je stanovena na 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zajištění

Roční úrok: Úroky se neuvádějí. U půjček jsou stanoveny konkrétní poplatky, které se hradí dohromady s půjčenou částkou. Poplatek dělá např. u půjčky 5000 Kč na 21 dní 1250 Kč a na 30 dní 1500 Kč. Při půjčení 10 000 Kč bude dělat poplatek za 30 dní 3000 Kč. V případě předčasného splacení se stanovený poplatek nijak nesnižuje.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku nejsnadněji zajistíte díky webovým stránkám. Vyplníte si tady žádost o půjčku online.

Rychlost poskytnutí peněz: K schválení půjčky běžně dojde už do 24 hodin po podání žádosti, ale občas může být lhůta prodloužena. Po přijetí žádosti vás zkontaktují zástupci firmy a domluví se osobní schůzka, kde se vyplatí částka hotově. V případě, že nebudete mít zájem o hotovost, zrealizování půjčky bude sděleno a peníze získáte převodem na svůj účet v bance či poštovní poukázkou – ta se vyplácí na poště po předložení průkazu totožnosti a proti podpisu potvrzení.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje rychle a můžete ji využít libovolně – podle vašich potřeb.