NetCredit půjčka před výplatou

NetCredit půjčka před výplatouChystáte se porozhlédnout po možnostech půjčky? Nutně potřebujete extra peníze a vyřízení musí být bleskurychlé, aby se zachránil vzniklý problém? Váš zaměstnavatel vám nedá výplatu dřív a několik dní budete mít krušné chvilky? Potřebujete něco málo peněz na překlenutí do dalšího příjmu? Náhle se vám něco rozbilo v domácnosti a potřebujete koupit nový spotřebič? I na mnoho jiných věcí nebo služeb můžete využívat půjčky, které se poskytují jako neúčelové.

Rychlé půjčky získáte například od Net Credit.

Výše půjčky: až do výše 12 000 Kč. První žádost má omezení – lze si půjčit maximálně  4.500 Kč.

Kdo si může půjčit: NetCredit půjčka se poskytuje občanům české národnosti, kteří mají trvalý pobyt v České republice. Splnit musíte i další požadavky, kam se řadí věk v rozmezí od dvaceti do 65 let. Nejsou tolerovány žádné nedoplatky u jiných bank a nebankovních společností – probíhá kontrola záznamů v registrech dlužníků. Nepočítejte s kladným vyřízením žádosti o půjčku, když budete mít exekuci nebo budete patřit mezi žadatele o oddlužení. Požadavkem k vyřízení půjčky je mít stálý příjem, účet u banky v ČR a mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Online půjčka má danou splatnost od 1 do 30 dnů. Uvedená lhůta se dá za poplatek prodloužit. Splacení či prodloužení půjčky je nutné provést před uplynutím lhůty.

Poplatky: Bez poplatku předem za posouzení a vyřízení. Poplatky navíc se počítají v případě  prodloužení splácení  půjčky.

Ručení: bez ručitelů a jiného zajištění

Roční úrok: Úročení je v tomto případě nahrazeno danou splátkou s poplatky – vše je placeno společně a v předem daném termínu.

Možnost sjednání půjčky: Vyřízení půjčky se dá jednoduše uskutečnit online cestou. Ze všeho nejdřív se zaregistrujete na webových stránkách společnosti, kde najdete k vyplnění online žádost o půjčku. Následně dojde ke schválení nebo zamítnutí a poté k vyplacení žádané sumy peněz. Od druhé půjčky je umožněno si vyřídit žádost díky SMS zprávě a současně s pomocí obdrženého hesla.

Rychlost poskytnutí peněz: Po schválení půjčky a sjednání smlouvy se peníze převádějí na účet v bance – vše proběhne do přibližně 15ti minut.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje velmi brzy a navíc zcela z pohodlí domova. Peníze budete mít rychle – během několika minut se převádí na váš bankovní účet.