TGI Money Hypopůjčka

TGI Money HypopůjčkaZdá se vám, že se svět točí kolem financí, kterých se vám momentálně nedostává? Máte v hlavě zajímavé plány a k jejich uskutečnění vám brání nedostatek peněz na vašem bankovním kontě? Jak se říká, nic není předem ztracené, protože i v současném světě se nabízí různá řešení na každý problém. Například finanční nedostatky může jednoduše vyřídit nějaká bankovní nebo nebankovní půjčka. Pokud vás zajímá půjčení několika miliónů, třeba vám bude vyhovovat Hypopůjčka od TGI Money.

Výše půjčky: až 2 000 000 Kč – na základě hodnoty zastavované nemovitosti/nemovitostí

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat osoby s nemovitostí, kterou mohou dát do zástavy. Zastavovaná nemovitost ale nemusí být ve vlastnictví žadatele. V den termínu doplacení půjčky nesmí žadatelé o půjčku být ve věku nad 65 let. Doba splatnosti je různá a přesně se stanovuje s ohledem a váš věk.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – záleží na vás, protože půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splácení je umožněno na dobu od pěti do dvaceti let. Hypopůjčka Standard se splácí danými anuitními splátkami, přičemž doba splatnosti je 5 až 10 let. Hypopůjčka Flexi má předepsanou pouze minimální splátku a lze splácet i více – podle vašich finančních možností.   Vyšší splátky vám snižují náklady, ale také si tvoříte rezervu na dobu, kdy se třeba budete nacházet v platební neschopnosti.

Poplatky: Půjčka je poskytována bez poplatků předem za vyřízení. Neplatí se odhad nemovitosti.

Ručení: bez ručitelů, ale dělá se zástavní právo na nemovitost

Roční úrok: Odvíjí se podle výše půjčky a doby splácení.

RPSN: od 10%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku se dá požádat prostřednictvím kontaktu na telefonické centrum, kde se budete bavit s odpovědnými pracovníky. Dohodnete se na půjčce dle vašich možností. Poté vás navštíví regionální obchodní zástupce a projednají se detaily půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po vyřízení půjčky získáte peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku je možné si vzít na cokoliv, nepotřebujete ručitele a neplatí se žádné poplatky předem.