AB půjčka NEJ

ab půjčkyNějak nezvládáte zvyšující se dluhy a nebude to trvat dlouho, kdy si k vám najdou cestu exekutoři? Zabraňte pohromě dřív, než bude nejhůř. I v době, kdy máte už dluhů spoustu, najde se řešení. Pokud jste uzavřeli už spoustu úvěrů a půjček, vezměte si ještě jednu a se získanou částkou pokryjte své dosavadní dluhy. Pokud jste současné půjčky nějakou dobu spláceli, může se stát, že splátka bude daleko nižší než byste nyní platili dohromady. Konsolidace půjček je sjednocení všech půjček do jedné. Půjčka Nej od AB půjčky byla speciálně založena pro rychlé vypořádání exekucí, dražeb a konsolidací.

Výše půjčky: do 40 % hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčit si může každá osoba, která se dostala do problémů se splácením již existujících půjček a úvěrů. Dále se o Nej Půjčku mohou zajímat jedinci, na které byla nařízena exekuce či šel majetek do dražby apod. Podmínkou k získání půjčky je vlastnění nemovitosti.

Na co si mohu půjčit: Jde o půjčku, určenou speciálně na vypořádání exekucí , dražeb a na konsolidaci půjček a plateb.

Splatnost půjčky: jeden rok

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Bez ručitelů, ručení se zajišťuje nemovitostí. Nemovitost ale zůstane stále ve vašem vlastnictví – bude se brát jenom jako záruka na dobu, kdy nebudete splácet.

Roční úrok: 3 – 6 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete zařídit osobně, online či telefonicky. Při osobním jednání vše zajistí jedna schůzka.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyplacení exekucí se uskuteční do pěti dnů!

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si můžete zařídit bez poplatků předem, exekuce se běžně vyplácejí už do pěti dnů. Vaše nemovitosti budou jednoduše zase bez exekucí a dražeb. Obdržíte konkrétní návrh na vyřešení problémů s věřiteli. Po poskytnutí půjčky a oddlužení od exekucí se půjčka přeúvěruje na americkou hypotéku.