AB půjčka KlasikAB půjčka KlasikNemáte zrovna náladu vystrčit paty z domu, protože došly peníze a není ani na obyčejný týdenní nákup? Možná máte jiné problémy a hledáte řešení, jak se vyrovnat s náhlým placením vyšší sumy. Třeba si jen chcete pořídit lepší bydlení, nové zařízení do domácnosti, nové elektrospotřebiče. Můžete snít o exotické dovolené a v last minute ji spatříte za poloviční cenu, potom máte řešení v podobě půjčky. Půjčka Klasik je dostupná od AB půjčky.

Výše půjčky: 50 000 – 250 000 KčKdo si může půjčit: U půjčky se nedokládají příjmy. Nepožadují se ručitelé, ale je potřeba, aby bylo ručení zajištěno zástavou nemovitosti. V tomto případě musí mít tedy žadatelé nemovitost k zastavení. Výše půjčky závisí na ceně nemovitosti. Půjčka je možná i pro osoby se záznamem v registru dlužníků – nenahlíží se do nich.

Na co si mohu půjčit: Půjčku můžete využít libovolně – jde o neúčelovou půjčku. Sjednat je možné i účelový druh, kde je připraven zvýhodněný úrok.

Splatnost půjčky: 2 – 10 let

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nejsou potřeba žádní ručitelé, ručení se zajišťuje zástavou nemovitosti. Ručení se v tomto případě bere jako záruka, nejde o zpětný leasing – nemovitost bude stále vaším majetkem.Roční úrok: 1,3 – 1,8 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si snadno požádáte na webových stránkách společnosti ALTO BELLO INVEST s.r.o., kde je umístěn formulář na vyplnění. O půjčku se dá také požádat telefonem či v rámci osobní schůzky.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky se pohybuje ve většině případů do pěti pracovních dnů. Následně se peníze převádějí na váš bankovní účet. Můžete je mít i v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je poskytována bez dokládání příjmů a neplatí se žádné poplatky předem. Nenahlíží se do registrů dlužníků a máte k dispozici konzultace s úvěrovým specialistou. První splátka má umožněno odložení.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]